КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Адвокатське об'єднання "Сота" гарантує конфіденційність всієї інформації, що стосується обставин і фактів,
повідомлених клієнтом або які стали відомі адвокату у зв'язку з проведенням процедури банкрутства.
Чому банкрутство, а не продаж підприємства?
ПЕРЕВАГИ БАНКРУТСТВА
ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ТЕРМІН
Процедуру банкрутства компанії можливо розпочати, коли Вам зручно, з урахуванням терміну повного її завершення
КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИКОНАННЯ
Враховуючи повне закриття компанії з ліквідацією її з Єдиного державного реєстру підприємств України без проведення перевірок (вартість яких значно вища за вартість банкрутства) термін до 6-ти місяців мінімальний в порівнянні з іншими варіантами закриття компанії.
НАЯВНІСТЬ РІЗНОГО ВИДУ І РОЗМІРУ БОРГІВ
У разі недостатності майна компанії для погашення кредиторських вимог (боргів) після закінчення процедури банкрутства борги будуть визнані погашеними.
КОНКРЕТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ
Підсумком проведення процедури банкрутства (у разі недостатності майна ) є його ліквідація (припинення), про що вноситься запис в Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України.
БАНКРУТСТВО ЕФЕКТИВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ
Борги компанії банкрута перед контрагентами після її ліквідації є безнадійною заборгованістю (сумнівні борги), що дозволяє контрагентам коригувати податок на прибуток на зменшення.
ОЗДОРОВЛЕННЯ БІЗНЕСУ
Банкрутство проблемного підприємства дозволяє позбавитися від пасивів і при цьому зберегти всі активи Вашого бізнесу. Крім того, після завершення процедури банкрутства керівник підприємства звільняється від відповідальності по діяльності підприємства.
ПАКЕТ ПОСЛУГ
ПОПЕРЕДНІЙ

Викуп корпоративних прав підприємства

 • Зміна директора
 • Зміна місцезнаходження
 • Зміна складу засновників
 • Зміна бенефеціарів
 • Зміна номеру телефону
 • Отримання витягу з ЄДР
Замовити
СТАНДАРТ
 • Досудовий процес банкрутства
 • Судовий процес банкрутства
 • Рішення суду про припинення Вашого підприємства  і списання всіх боргів
 • Внесення запису від припинення підприємства до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України
Замовити
КОМПЛЕКСНИЙ
 • Зміна власників (учасників) та директора (службових осіб) підприємства
 • Зміна адреси та контактів підприємства
 • Досудовий процес банкрутства
 • Судовий процес банкрутства
 • Рішення суду про припинення та списання всіх боргів
 • Внесення запису про припинення (ліквідації) підприємства до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
Замовити
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО ?
1
ОТРИМАННЯ ЗАЯВКИ
2
ОСОБИСТА ЗУСТРІЧ З КЛІЄНТОМ, АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ ТА ВИБІР ОПТИМАЛЬНОГО ВАРІАНТУ РІШЕННЯ
3
ОТРИМАННЯ 70% ОПЛАТИ
4
ПРОВОДИМО ДОСУДОВУ ПРОЦЕДУРУ ЛІКВІДАЦІЇ (2 МІС.)
ТА СУДОВУ ПРОЦЕДУРУ (3-4 МІС.) БАНКРУТСТВА ПІДПРИЄМСТВА.
ОТРИМУЄМО ЗАЛИШОК 30% ОПЛАТИ.
5
ВНОСИМО ЗАПИС ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ УКРАЇНИ
ПРО ПРИПИНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Зв'яжіться з нами
Ваші дані під захистом

НОВИНИ
Вирок за ст. 205 Кримінального Кодексу України, як перший наслідок експрес-ліквідації(продаж підприємства).
СУД ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 в м. Києві вступила в попередню змову з невстановленою особою та погодилася на її пропозицію за грошову винагороду в розмірі 500 грн., не маючи на меті здійснення статутної господарської діяльності, перереєструвати суб'єкт підприємницької діяльності ТОВ на своє ім'я і стати його засновником та директором в одній особі. При цьому, ОСОБА_1 усвідомлювала, що придбання такого субєкта підприємницької діяльності здійснюється з метою прикриття незаконної діяльності та передбачала при цьому можливість спричинення державі матеріальної шкоди в результаті такої незаконної діяльності.

СУД ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 205 КК України та призначити їй покарання за цим законом у виді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить суму 8500 (вісім тисяч пятсот) гривень.
28.11.2016
АКТ ПРО НЕМОЖЛИВІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧНОЇ ЗВІРКИ- ЯК ДРУГИЙ НАСЛІДОК ЕКСПРЕС-ЛІКВІДАЦІЇ
Наразі виникла нова схема, яку податкові органи використовують як засіб наповнення бюджету за наш з вами рахунок. Назва цього засобу – акт про неможливість проведення зустрічної звірки.
Розповімо історію, в якій підприємство «N» є законослухняним платником податків. Штат підприємства – близько п’ятиста працівників. Має у своєму розпорядженні відповідні основні фонди, офісні приміщення тощо. Стабільний прибуток та чималий фонд оплати праці, мабуть, спокусили податківців на думку, що за рахунок підприємства «N» та його контрагентів можна досить непогано покращити показники району, якщо правильно «розіграти карти».
Так, до підприємства «N» з податкової інспекції відрядили співробітників для проведення податкової перевірки. Вказане підприємство з півтисячним шта-
том працівників та офісом у цент­рі міста ними не було знайдено, про що було складено відповідний акт. Ні наказ про перевірку, ні направлення підприємству «N», звісно, так і не вручили. Натомість підготували акт про неможливість проведення зустрічної звірки з його контрагентом.
У вказаному акті податківці зазначили, що підприємство «N» не знаходиться за своєю адресою, звіркою не встановлено факт реального здійс­нення господарських операцій. Встановлено відсутність об’єктів оподаткування при придбанні та продажу товарів (послуг). Таким чином, за результатами звірки не підтверджені задекларовані податкові зобов’язання з ПДВ, а також не підтверджений задекларований податковий кредит з ПДВ. Отже, діяльність підприємства «N» є фіктивною.
27.01.2017
Встановлений вироком суду статус фіктивного підприємства несумісний з легальної підприємницької діяльністю, навіть при формальному підтвердженні її первинними документами - третій наслідок "експрес-ліквідації"
Вирок суду, щодо фіктивності підприємства - пряма підстава для донарахування податків контрагентам цього підприємства.
26.04.2017