КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Адвокатське об'єднання "Сота" гарантує конфіденційність всієї інформації, що стосується обставин і фактів,
повідомлених клієнтом або, які стали відомі адвокату у зв'язку з проведенням процедури банкрутства та ліквідації Вашої компанії.
Чому банкрутство, а не продаж підприємства?
ПЕРЕВАГИ БАНКРУТСТВА
ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС ПОЧАТКУ ПРОЦЕССУ
Процедуру банкрутства компанії можливо розпочати, коли Вам зручно, з урахуванням терміну повного її завершення
КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИКОНАННЯ
Враховуючи повне закриття компанії з ліквідацією її з Єдиного державного реєстру підприємств України без проведення перевірок (вартість яких значно вища за вартість банкрутства) термін до 5-ти місяців мінімальний в порівнянні з іншими варіантами закриття компанії.
НАЯВНІСТЬ РІЗНОГО ВИДУ І РОЗМІРУ БОРГІВ
У разі недостатності майна компанії для погашення кредиторських вимог (боргів) після закінчення процедури банкрутства борги будуть визнані погашеними.
КОНКРЕТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ
Підсумком проведення процедури банкрутства (у разі недостатності майна ) є його ліквідація (припинення), про що вноситься запис в Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України.
БАНКРУТСТВО ЕФЕКТИВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ
Борги компанії банкрута перед контрагентами після її ліквідації є безнадійною заборгованістю (сумнівні борги), що дозволяє контрагентам коригувати податок на прибуток на зменшення.
ОЗДОРОВЛЕННЯ БІЗНЕСУ
Банкрутство проблемного підприємства дозволяє позбавитися від пасивів і при цьому зберегти всі активи Вашого бізнесу. Крім того, після завершення процедури банкрутства керівник підприємства звільняється від відповідальності по діяльності підприємства.
ПАКЕТ ПОСЛУГ
ПОПЕРЕДНІЙ

Викуп корпоративних прав підприємства

 • Зміна директора
 • Зміна місцезнаходження
 • Зміна складу засновників
 • Зміна бенефеціарів
 • Зміна номеру телефону
 • Отримання витягу з ЄДР
від 8000 грн. + нотаріальні послуги
Замовити
СТАНДАРТ БАНКРУТСТВО
 • Досудовий процес банкрутства
 • Судовий процес банкрутства
 • Рішення суду про припинення Вашого підприємства  і списання всіх боргів
 • Внесення запису від припинення підприємства до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України
5000 дол. США + 19210 грн.(судовий збір)
Замовити
ЗАХИСТ
 • адміністративне оскарження повідомлень-рішень фіскальної служби, підготовка  необхідних документів: заперечень на акт податкової перевірки, пояснень, скарг на чинні рішення податкового органу;
 • адміністративне оскарження рішень про відмову в реєстрації податкової накладної;
 • судове оскарження податкових повідомлень – рішень, підготовка аргументованого позовної заяви та всіх необхідних документів на користь платника податків;
 • ведення податкових спорів в адміністративних судах всіх інстанцій.
за домовленістю
Замовити
ЗАКОН НА ВАШОМУ БОЦІ. ЗАЯВИВШИ ПРО БАНКРУТСТВО ВАШОЇ КОМПАНІЇ, ВИ ОТРИМАЄТЕ ПРАВО
1
Списати усі борги і звільнити себе як власника від зобов'язань перед кредиторами, податковою та фондами!
2
Виключити компанію з Єдиного державного реєстру, завдяки чому вона законно припинить діяльність назавжди, а у Вас буде письмове підтвердження цього факту.
3
Продовжувати вільне і активне ділове життя (як власник або директор). Розвивайте бізнес, просувайтеся до своїх цілей, подорожуйте, відпочивайте).
як давно у вас була податкова перевірка? не чекайте наступної! почніть процедуру банкрутства сьогодні! Зв'яжіться з нами
Ваші дані під захистом

НОВИНИ
Фіктивне підприємництво: вирок та захист.
Бізнес в Україні піддається атакам з усіх боків. Порушення в діяльності підприємця можуть шукати безліч контролюючих органів. Особливо активні правоохоронці, які на кожну свою появу мають відповідну статтю.
Однією з цікавих норм є ст. 205 Кримінального кодексу України «Фіктивне підприємництво». Ця улюблена податківцями стаття давно викликає запеклі дискусії в суспільстві і є коротким повідком, на якому утримують бізнес корумповані чиновники.
07.03.2019
Стало відомо, кого ДФС перевірятиме у 2019 році
У 2019 році податкова проведе 6721 планову перевірку.
25.12.2018
До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків.
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця 2018 року. Компанії для перевірок відбирали відповідно до критеріїв ризику, визначених Міністерством фінансів.

Зокрема, відповідно до наказу Мінфіну, у якому містяться критерії ризику платників податків, зазначається, що компанії відбираються за даними інформаційно-телекомунікаційних систем ДФС та за пропозиціями її структурних підрозділів.

Окрім основного списку підозрілих компаній податківці також перевіряють їх структурні підрозділи, дочірні підприємства та контрагентів.

Причиною для перевірки найчастіше є те, що компанія показує рівень сплати податку, який є нижчим за середній показник по галузі, у якій працює ця компанія.

«Основним порушенням, що допускали перевірені платники податків, було завищення податкового кредиту та валових витрат внаслідок їх формування за операціями із «сумнівними» суб’єктами господарювання», — повідомила речниця ДФС Наталія Непряхіна.
12.09.2018